Kisko Labs palkittiin Maksuturvan vuoden kumppanina

Asiakkaamme Maksuturva järjesti vuosittaisen eCommerce Karting -tapahtuman ja juhlisti ohjelmistokumppaneidensa kanssa kulunutta vuotta. Kisko Labsia Maksuturva kiitti pitkään jatkuneesta yhteistyöstä Best Partner 2018 -tunnustuksella.

 

Maksuturva Blogi:

Tänä vuonna ”Best Partner 2018” -palkinto luovutettiin Kisko Labsille saatteella ”Outstanding Cooperation”. Maksuturvalla ja Kisko Labsilla on ennestään takanaan useiden vuosien hedelmällinen yhteistyö erilaisissa kehitys- ja asiakasprojekteissa. Ostajan Apulaisen käytettävyyssuunnittelussa hyödynnettiin Kisko Labsin osaamista ja projektia edistettiin ketterästi mm. protoilun avulla. Yhteistyö Kisko Labsin kanssa onkin ollut aina mutkatonta ja tuloksia on saatu nopeasti aikaan.

– Konsta Karvinen, Chief Product Officer, Maksuturva Group

Kisko Labsin tiimi kiittää tunnustuksesta!


Simo Virtanen
Simo Virtanen
Designer at Kisko Labs

25.9.2018 12:57